life style

Idealny prezent dla biegacza?

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Mówi się, że mimo dobrych chęci, większość z nas zostawia zakup prezentów dla bliskich na ostatnią chwilę. Przyznaję. W tym roku i ja należę do grona spóźnialskich. I o ile mogę pomóc z prezentami dla biegaczy, Tak z tymi dla bliskich, niebiegających, mam większy kłopot. Możemy się umówić, że ja pomogę z biegaczami, a Wy polecicie mi coś fajnego dla części rodziny niebiegającej 🙂 

Przy robieniu prezentów dla biegaczy można fajnie poszaleć i uderzyć w coś bardziej spersonalizowanego. Przy czym ja zawsze polecam dobrze się rozeznać, czy na pewno jest to coś co się przyda lub o czym Ta Osoba marzy.

  1. Pakiet na wymarzony bieg/ pierwszy maraton. Ciekawy prezent i będzie trafiony, o ile dobrze się orientujemy w planach takiej osoby. Bywa tak, że ktoś się waha z zapisem na zawody lub startem w pierwszym maratonie, a taki prezent będzie świetnym impulsem i motorem napędowym by podjąć się wyzwania. 
  2. Voucher na plan treningowy/treningi/obóz biegowy. Bardzo popularna opcja prezentowa i świetnie się sprawdzi w przypadku biegaczy marzących o osiągnięciu konkretnego celu, potrzebujących planu by utrzymać zapał i motywację lub po prostu chcących spróbować czegoś nowego.
  3. Koszulka startowa z personalizowanym nadrukiem. Dobrej jakości koszulka plus nadruk – niby banalny prezent, a jednak robi robotę. Sami często nie mamy czasu na takie dodatkowe zakupy, a założenie takiej koszulki na zawodach daje plus 100 do szybkości i motywacji.
  4. Słuchawki biegowe. Jeżeli ktoś lubi biegać z muzyką, słuchawki sportowe zrobią robotę. Tu mogę polecić konkretne otwarte słuchawki Philips A7607, z których korzystam w ramach współpracy i których jestem wielką fanką. Takie słuchawki nie spadają podczas biegu, są odporne na kurz i wodę. Z łatwością je w trakcie biegu wyciszymy, czy pogłośnimy bez potrzeby wyciągania telefonu. Do tego dobrze się prezentują i podnoszą nasze poczucie bezpieczeństwa dzięki temu, że słyszymy otoczenie.
  5. Buty biegowe. Nic tak szybko się nie zużywa jak buty biegowe. Właściwie jak chcemy unikać kontuzji powinniśmy wymieniać je po 800-1000 km maksymalnie. Jest to prezent już z górnej półki cenowej, jeżeli nie chcemy się pomylić z modelem lub rozmiarem, można pomyśleć o voucherze. 
  6. Koszyczek prezentowy – napakowany „różnościami pierwszej potrzeby biegacza” jak izotoniki, żele, skarpetki, papier toaletowy 😉 itp.
  7. Notatnik z motywującymi cytatami / kalendarz – bardzo fajny prezent, wymaga od nas chwili zaangażowania, ale to czego biegaczom najczęściej brakuje, to motywacja w trudnych chwilach, kalendarz, notes, z fajnymi cytatami, z wynikami , czy marzeniami danej osoby, zdjęciami z biegowo, to może być naprawdę strzał w dziesiątkę. 
  8. Plakat motywacyjny. Coś o czym sama marzę, szczególnie gdy kręcę na trenażerze 😉 Plakat z jakimś super cytatem i idolem sportowym lub dużym biegiem masowym… w formie plakatu, obrazu… tu można naprawdę nieźle zaszaleć.

Im dłużej piszę tym więcej pomysłów przychodzi mi do głowy. Pamiętajcie – nawet jak nie wstrzelicie się idealnie pomysłem – liczą się intencje 🙂 

Materiał sponsorowany: Philips Sports Headphones

Share: