Treningi

Jeżeli blog to za mało… Razem z Bartkiem Olszewskim (warszawskibiegacz.pl) jesteśmy do Waszej dyspozycji także jako trenerzy.

Jako blogerów i zawodników znacie nas już od lat. Przynajmniej część z Was. Kilka osób miało też okazję poznać nas już jako trenerów, a teraz oficjalnie odkrywamy karty i wychodzimy z naszą ofertą trenerską.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Oboje wywodzimy się z biegania amatorskiego. Wiemy czym taki trening powinien się różnić od treningu zawodowca, jak pogodzić bieganie z życiem gdzie nie zawsze jest czas na regenerację, a nasz układ ruchu nie był przystosowywany od dzieciaka do biegania maratonów. To bardzo ważne różnice, o których nie wszyscy pamiętają, a które mogą wiele zmienić w Twoim obecnym bieganiu.

Zajmujemy się bieganiem od kompletnych podstawą do poziomu bardzo ambitnych amatorów.

Cały czas stawiamy na rozwój. Jesteśmy na bieżąco z publikacjami dotyczącymi biegania, nie boimy się zmian treningowych, konsultacji i szkoleń z innymi trenerami.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

  • Plany treningowe z opieką trenerską. Rozpisujemy plany treningowe pod konkretny cel i zawodnika. Ustalamy indywidualne strefy tempa/tętna treningów zawodnika oraz kalendarz zawodów. Plan rozpisujemy maksymalnie na 3 tygodnie do przodu, w praktyce najczęściej wychodzi raz w tygodniu. Co tydzień weryfikujemy plan, kontrolujemy postępy, omawiamy treningi i dokonujemy ewentualnych korekt. Macie z nami kontakt mailowy, w razie potrzeby także telefoniczny. Plany pisane pod konkretnego zawodnika i na bieżąco weryfikowane uważamy za najefektywniejszą formę. Koszt: 300-400 zł miesięcznie.
  • Trening personalny. Na terenie Warszawy prowadzimy zajęcia indywidualne w kilku formach. Najczęściej jest to trening uzupełniający bieganie. Trening funkcjonalny, poprawa siły, techniki i motoryki. Godzina ćwiczeń pod naszym okiem. Prowadzimy także treningi biegowe: wspólne bieganie zakończone rozciąganiem/ nadzór podczas treningu/prowadzenie tempa. Zajęcia indywidualne konkretnie ustalamy w zależności od potrzeb danego zawodnika. Indywidualne zajęcia najczęściej prowadzę ja, czyli Kasia. Koszt treningu personalnego to 120 zł/godzina, przy jednym treningu w tygodniu i stałej współpracy. Łącząc treningi personalne z planem cena całkowita jest niższa.
  • Grupowe treningi. Prowadzimy treningi grupowe, firmowe oraz w parach. Forma takich zajęć ustalana jest pod konkretne potrzeby.

KONTAKT

W razie pytań, niejasności, dodatkowych potrzeb z Waszej strony, a przede wszystkim, jeżeli chcecie z nami trenować – piszcie śmiało. Jesteśmy do treningowej dyspozycji pod adresem: treningi.olszewscy@gmail.com