motywacja

Obozy biegowe 2020 – oferta

A więc tak! Obozy biegowe z Olszewskimi 2020 się odbędą! Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą, zadawania pytań i dołączania do nas!

Na wstępie napiszę, że oferta będzie bardzo podobna do tej z zeszłego roku. Właściwie wszystko nam się sprawdziło w 100%, więc nie planujemy dużych zmian. A wszelkie zmiany, które się pojawią, będą na korzyść uczestników. Mamy więcej czasu by pomyśleć o dodatkowych atrakcjach razem z naszymi partnerami technicznymi, a i ja będę dużo bardziej aktywnym trenerem niż w zeszłym roku (choć kto był, wie, że nie było obijania).

Termin i ogólne informacje

Planujemy dwa tygodniowe turnusy. Pierwszy w terminie 27.06-04.07 oraz drugi 05.07-12.07. 

Dojazd to jedna z nielicznych rzeczy, którą musicie zorganizować sobie we własnym zakresie. Jest możliwość dojazdu samochodem, na miejscu jest parking. Można też dostać się do najbliższej największej miejscowości – Suwałk; autobusem, busem, pociągiem. Z Suwałk już Was odbierzemy i dowieziemy na miejsce.

Pierwszy dzień zaczynamy wspólnym obiadem około godziny 15:00. Oczywiście można pojawić się wcześniej lub później, my będziemy na Was czekać już od rana. Będziecie mieli czas na zakwaterowanie się, a później przechodzimy do pierwszego wspólnego treningu i rozmów by lepiej się poznać jako biegacze, ale i ludzie. Dobra integracja, zaraz po jedzeniu, to coś co mocno zapadło wszystkim uczestnikom z zeszłego roku w pamięci. 

Dni będą wyglądały podobnie, co nie znaczy, że będziecie się nudzić. Zaczynamy od porannego rozruchu połączonego z ćwiczeniami, następnie jest śniadanie i czas wolny lub wycieczka. Popołudniu czeka na Was właściwa jednostka treningowa. Spróbujecie nowych akcentów, dowiecie się po co biegać konkretne treningi, jak biegać i łączyć by cykle tygodniowe i miesięczne nabrały większego sensu. Wieczorem czeka to czego nie lubicie na początku, a za co dziękujecie pod koniec obozów: trening uzupełniający. Będziemy ćwiczyć tak by się wzmacniać, ale i szybciej regenerować. Dowiecie się jak budować ogólną sprawność biegacza, pracować nad dynamiką, siłą, jak się rozciągać, rolować… Poznacie masę ćwiczeń, które mamy nadzieję pozostaną z Wami i po obozie. 

Poza treningami na miejscu czeka na nas masa atrakcji. Miejsce położone jest nad Jeziorem Długim, do dyspozycji mamy łódź i kajaki, poza tym saunę, miejsce na wspólne ognisko, planszówki, playstation, siłownię, bilard. Wokół mnóstwo miejsc do zwiedzenia i poznania lokalnych smaków: Klasztor Wigierski, Stańczyki, Puńsk i ulubiony sklep z przysmakami litewskimi. 

Wieczorami prowadzimy wykłady i rozmowy indywidualne, na luzie i na poważnie. Jako trenerzy i organizatorzy jesteśmy dostępni prawie całą dobę, co bardzo cenili uczestnicy poprzednich edycji.

Zapewniamy wyżywienie. 3 posiłki dziennie. Dołożymy wszelkich starań by osoby na diecie wegetariańskiej też czuły się najedzone. 

Każdy uczestnik dostanie pakiet powitalny, w tym m. in. koszulkę techniczną.

Dla kogo jest nasz obóz?

Jeżeli jesteś w stanie przebiec 10 km ciągiem, ten obóz jest dla Ciebie! Czy to będzie tempo 6:00 czy 4:00, nieważne, poprzednie edycje pokazały, że bez problemu biegamy tak, że każdy się odnajduje i realizuje własne cele. Najwytrwalsi mają na koniec tygodnia po 100 km, osoby bardziej początkujące biegają trochę mniej, ale absolutnie nie będą czuły się pominięte!

obozy biegowe

Dane i formalności:

Lokalizacja: Suwalszczyzna, miejscowość Krasnopol, strona www ośrodka: dlugiepole.pl

Liczba uczestników i zakwaterowanie: 14 osób; pokoje 2 i 3 osobowe oraz domek 4 osoby z własną kuchnią i łazienką.

Trenerzy: Kasia i Bartek Olszewscy

Cena: 1790 zł; zaliczka w wysokości 400 zł jest gwarantem rezerwacji miejsca;  

Dojazd we własnym zakresie.

Pełne wyżywienie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt: treningi.olszewscy@gmail.com; w odpowiedzi prześlemy więcej szczegółów oraz kwestionariusz uczestnika do wypełnienia.

Jeżeli są jakieś pytania, śmiało piszcie!

Share: