W 2024 planujemy zabrać Was w kilka niezwykłych biegowych miejsc. Ponownie odwiedzimy Suwalszczyznę i Pensjonat Wigierski. Wracamy również do St. Moritz, gdzie pierwszy obóz przerósł chyba oczekiwania nawet samych trenerów i zwyczajnie było GENIALNIE! Pierwszy raz zabierzemy Was również do Hiszpanii, w miejsce, gdzie sami podróżujemy by unikać polskiej zimy, a przy okazji fajnie pobiegać. Chcecie zapoznać się z naszą ofertą? Zapraszam do czytania i kontaktu!

DENIA, HISZPANIA

15.01-22.01.2024

 • 15.01.2024 – 22.01.2024 – 7 noclegów
 • Koszt: 3800 zł w pokoju 2 osobowym (200 zł zniżki dla osób, które już z nami były na obozie). 4500 zł jedynka. Wyjazd z dziećmi i większe pokoje wyceniamy indywidualnie. 
 • Wyżywienie: Half Board, śniadania i późny obiad
 • Zakwaterowanie: 4 gwiazdkowy hotel Daniya Denia Spa & Business

Tygodniowy obóz w hiszpańskiej miejscowości Denia na Costa Blanca. Idealne miejsce dla biegaczy, którzy chcą wyrwać się z polskiej zimy, pobiegać w super przystosowanym do tego miejscu, spędzić świetny czas i poczuć hiszpański klimat. Do dyspozycji biegaczy hotel z basenem wewnętrznym i zewnętrznym, siłownią oraz salą konferencyjną. Zapewniamy stałą opiekę trenerską: Kasia i Bartek Olszewscy. Dwa treningi dziennie (biegowy i uzupełniający). 2 treningi z pomiarem kwasu mlekowego. Wycieczka biegowa na górę Montgo. Rozbiegania wzdłuż wybrzeża, piękną ścieżką biegowo – spacerową Via Verde oraz treningi na nowoczesnym stadionie lekkoatletycznym. Wszystko w zasięgu 500-800 metrów od hotelu. Denia to bardzo rozwinięte turystycznie miasto, które w styczniu jest bardzo spokojne i ciche. Można odpocząć a przy okazji skosztować lokalnej kuchni, odwiedzać niezliczone knajpki i relaksować się na pustej plaży.

Cena nie obejmuje dojazdu. Termin obozu pomyślany jest pod loty Warszawa – Walencja 15.01.2024 o godzinie 9:50 (w obecnej chwili ok 300 zł). Powrót WizzAir Walencja – Warszawa (obecnie ok 70 Euro). 

Do Deni można dojechać bardzo tani autobusem, które kursuję często z dworca w Walencji. Lub wypożyczyć auto. Postaramy się o transfer grupowy, ale na chwilę obecną nie chcemy jeszcze obiecywać. Oczywiście jeżeli ktoś chce przylecieć wcześniej i zwiedzić Walencję, możemy tylko powiedzieć, że warto. I chętnie doradzimy gdzie biegać i co zobaczyć. Może oczywiście również zostać dłużej po obozie w Walencji. 

Kilka słów o Denii:

Miejscowość położona nad Morzem Śródziemnym, w środkowej części Costa Blanca. Temperatury zimą od 12 do 20 stopni (średnio). Piękne miejsce do biegania. Stadion lekkoatletyczny, ścieżki szutrowe oraz asfaltowe bez ruchu drogowego. Dostęp do basenu oraz siłowni. Poza tym miejscowość sama w sobie ma fajny klimat, piękne wybrzeże, port, zamek, urocze hiszpańskie uliczki i knajpki. W okolicy sporo innych ciekawych miejscowości do odwiedzenia jak Calpe, czy większe miasta Alicante i Walencja. Z naszej strony zapewniamy, że poza treningami spędzimy wspólnie wartościowy czas i porządnie naładujemy się słońcem oraz energią na resztę zimy.

St. Moritz, Szwajcaria:

Terminy: 17-27.08.2024 oraz 28.08-07.09.2024

Mieliśmy spore obawy przed organizacją obozu w St. Moritz. Jednak z perspektywy czasu, to był naprawdę niezwykły czas i obóz o jakim zawsze marzyliśmy jako trenerzy. Ilość pozytywnych opinii i zachwyty nad miejscem i możliwościami, które oferuje przeszedł nasze oczekiwania i nie wahaliśmy się sekundy przed powrotem tam w 2024 roku.

Ponownie będziemy mieszkać w Residenze am See. To miejsce położone przy samej bieżni i słynnej ścieżce wkoło jeziora. To tam mieszkają co roku między innymi bracia Ingebrigtsen, kadra USA a kiedyś można było spotkać Marcina Lewandowskiego. My też tam mieszkaliśmy już 5 razy. Do naszej dyspozycji są apartamenty 4-6 osobowe. Bardzo duże między 70 a 100 metrów kwadratowych. Z widokiem na bieżnię (wszystkie mają balkon).

Koszt: 5000 zł

W cenie: 

 • Zakwaterowanie; 10 noclegów
 • Dwa treningi dziennie (biegowe i uzupełniające)
 • Jeden wjazd kolejką na Piz Nair 
 • Wspólne wyjście na basen Ovaverva 
 • Trekking na lodowiec.
 • Trening na cudownej płaskiej ścieżce wkoło jeziora na 2500 metrów n.p.m. 
 • Trening z pomiarem zakwaszenia w celu ustalenia intensywności treningowych w wysokich górach 
 • Wypad do Chiavenny na cudownie położony stadion wśród gór. Grill u podnóża Alp. Moczenie nóg w górskich strumieniach. I wiele innych atrakcji które zapewnia St. Moritz. Ale przede wszystkim wspomnienia, które zostaną z Wami na zawsze.

Na własny koszt:

 • Transport
 • Wyżywienie

Zgłoszenia:

treningi.olszewscy@gmail.com

Share: