life style

Czas świąt Bożego Narodzenia

Czas w życiu biegacza/ triathlonisty zawsze będzie stanowił ważny punkt odniesienia. Nasze wyniki, plany treningowe, zaplanowane starty, cele, bez konkretnego umiejscowienia w czasie byłyby niczym. A jak to się ma do czasu Świąt Bożego Narodzenia?

Część z nas dni świąteczne traktuje jak każde inne i realizuje sportowe założenia, część całkowicie odpuszcza, bo traktuje te chwile jako okazję do złapania oddechu i odpoczynku, jeszcze inni w te dni właśnie zaczynają swoją przygodę ze sportem, gdy kuzyn wyciąga zza zastawionego stołu i namawia do wspólnego joggingu. Spędzamy ten czas bardzo różnie i bardzo dobrze, bo jesteśmy różni i mamy różne potrzeby!

Święta to dobry czas by przypomnieć sobie, co w naszym życiu jest ważne. Co daje nam spokój, szczęście i spełnienie. To idealny moment by poszukać równowagi, wyciszyć się, przemyśleć pewne sprawy, zatrzymać lub ruszyć od nowa. To czas, który każdy z nas ma prawo przeżywać po swojemu. Dlatego nie chcę Wam życzyć wchodzenia w jeden schemat. Jednemu przyda się spokój, innemu głośny śmiech wielkiej rodziny…

Życzę byście mogli święta spędzić po swojemu, w gronie tych, z którymi czujecie się kochani.

Byście spełniali się i byli szczęśliwi nie tylko od święta, ale każdego dnia.

Żyli swoim życiem i umieli się nim cieszyć.

Mogli spełniać się mając czas tylko dla siebie, ale umieli też go znaleźć i poświęcić dla innych.

Byście zawsze starali się patrzeć szerzej, zanim wydacie o czymś opinię.

Umieli się wyciszyć od czasu do czasu, ale i zaszaleć tak, jakby jutra miało nie być.

Doceniali to co macie i walczyli o to, o czym marzycie.

Otaczali dobrymi ludźmi i mieli zdrowy dystans do tych innych.

Popełniali błędy, wyciągali wnioski i nie przestawali się uczyć.

I pewnie mogłabym napisać jeszcze wiele, czego życzyłabym i Wam i sobie samej. I może nie jestem najlepsza w składaniu życzeń, ale ze szczerego serca życzę po prostu wszystkiego co najlepsze dla wszystkich i każdego z osobna! Wesołych Świąt!

fot. LukeZdunek

Share: