trening

Letni obóz biegowy – dołącz do nas!

Słowo się rzekło, większość formalności dopięta na ostatni guzik, czas to napisać – otwieramy zapisy na nasz obóz biegowy!
Razem z Bartkiem serdecznie zapraszamy chętnych do zapoznania się z ofertą, kontaktu i spędzenia z nami tego czasu!

Co? Jak? Gdzie? Kiedy?

Obóz zaczynamy 29 czerwca i „bawimy się” do 6 lipca. Dojazd to jedna z nielicznych rzeczy, którą musicie zorganizować sobie we własnym zakresie. Jest możliwość dojazdu samochodem, na miejscu jest parking. Można też dostać się do najbliższej największej miejscowości – Suwałk; autobusem, busem, pociągiem. Z Suwałk już Was odbierzemy i dowieziemy na miejsce.

Pierwszy dzień obozu zaczynamy około godziny 14:00. W planach jest zakwaterowanie, lekki wspólny trening, posiłek  oraz rozmowy z trenerami w celu zindywidualizowania obozowego planu treningowego oraz poznania Was lepiej. Dalej kolacja, paciorek, siusiu i spać – musicie być gotowi, bo najlepsze zacznie się o poranku!

Dni będziemy zaczynać od lekkiego rozruchu; krótkiego biegu połączonego z gimnastyką (rozciąganie i mobilność). Po śniadaniu macie chwilę dla siebie, w dalszej części dnia czeka Was właściwy trening biegowy oraz uzupełniający (jeden popołudniu, drugi wieczorem). Będą dni, gdzie nie będziecie mieli trzech jednostek treningowych, a dwie w tym jedną mocną. Szczegółowy plan treningowy przedstawimy wkrótce. Prowadzący treningi: Bartek Olszewski i Kasia Gorlo.

Na treningach uzupełniających poznacie ćwiczenia oraz nasze programy treningowe skierowane do biegaczy poprawiające podstawowe cechy motoryczne, siłę, szybkość, stabilizację, wytrzymałość, technikę. Będziemy ćwiczyć ze sprzętem, jak i z obciążeniem własnego ciała.

Poza treningami, będziemy umilać sobie czas innymi rozrywkami. Do dyspozycji będziemy mieli: jezioro, kajaki, łódkę, saunę, boisko do siatkówki (już bez roślinek w piasku 🙂 ), playstation, gry planszowe, siłownia, bilard. Będzie też wspólne zwiedzanie: Klasztor w Wigrach i Wigierski Park Narodowy, a gdy chętnych będzie więcej wybierzemy się trochę dalej Smolniki-Stańczyki, piękne miejsca i do zobaczenia i do treningu.

Poza tym wieczorami: wykłady treningowe i motywacyjne oraz projekcje filmów sportowych. 

Zapewniamy wyżywienie. 3 posiłki dziennie: śniadanie w formie szwedzkiego stołu oraz obiad i kolację. Do tego od partnerów obozu napoje izotoniczne oraz odżywki.

Osoby na diecie wegańskiej, wegetariańskiej lub z nietolerancjami prosimy o zawarcie tych informacji w formularzu zgłoszeniowym.

Każdy uczestnik otrzyma też pamiątkową koszulkę sportową marki New Balance.

Dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy biegają lub chcą się dopiero zaprzyjaźnić z bieganiem. Osoby dopiero zaczynające przygodę będziemy starali się wcześniej trochę przygotować do wysiłku, poza tym na samym obozie tak dopasujemy trening żeby każdy miał okazję się zmęczyć, poprawić formę, ale nie zniechęcić czy zamęczyć. 

Osoby zaawansowane też z pewnością nie będą się nudzić. Najwytrwalsi zaliczą coś około 100 km. 

W pierwszym rzędzie kierujemy ofertę stricte do osób, które chcą skorzystać z obozu kompleksowo. Natomiast przewidujemy możliwość zabrania ze sobą dziecka czy dzieci, takie przypadki będziemy już indywidualnie rozwiązać. Ponieważ głównym naszym ograniczeniem jest ilość miejsc. Dysponujemy pokojami 2-, 3- osobowymi oraz domkiem czteroosobowym. 

Dane i formalności:

Termin – 29.06-06.07.2019

Lokalizacja – Suwalszczyzna, miejscowość Krasnopol

Liczba uczestników: 14 osób; zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych z łazienkami oraz domku 4 osobowym z łazienką. Wifi, dostęp do kuchni oraz pralni. 

Trenerzy: Bartek Olszewski oraz Kasia Gorlo

Cena – 1790 zł; zaliczka w wysokości 400 zł płatna do 7 maja; resztę kwoty można uregulować w ratach 600 zł do 31.05; 790 zł do 20.06.

Dojazd we własnym zakresie.

Pełne wyżywienie.

Osoby zgłaszające się prosimy o wysłanie maila na adres: treningi.olszewscy@gmail.com, w odpowiedzi prześlemy wszelkie szczegóły i formularz do wypełniania.

Co ze sobą zabrać?

Buty do biegania. Przynajmniej jedna para – koniecznie. Jeżeli ktoś posiada buty treningowe i startowe, niech weźmie obie pary ponieważ będzie trening na stadionie. Trailowe? Można wziąć natomiast nie ma obowiązku.

Ręcznik, który będzie Wam służył na treningach uzupełniających oraz do sauny.

Ubrania sportowe – bierzcie pod uwagę każdą pogodę (no może poza śniegiem).

Strój kąpielowy – jak najbardziej.

Gitara? Jak ktoś gra, śmiało, w planach jest pożegnalne ognisko 😉 

Czy można zabrać rower?

Tak można. Miejsce jest idealne do jazdy na MTB jak i na szosie czy czasówce. Na miejscu będzie też trenażer treningowy oraz kilka rowerów „turystycznych” .

Czy o czymś jeszcze powinnam wspomnieć? Śmiało pytajcie, będziemy działać! Sama już nie mogę się doczekać wyjazdu!

EDIT: Miejsca w tym terminie zostały już sprzedane, ale otworzyliśmy drugą grupę 7-14 lipca i tu mamy jeszcze kilka miejsc – także serdecznie zapraszamy!

Share: