Drodzy czytelnicy, dziś będę pisać krótko i zwięźle. Chciałam przekazać komunikat, który mam nadzieję spotka się z zainteresowaniem z waszej strony. W najbliższy poniedziałek razem z Bartkiem startujemy z cyklem spotkań live video na naszych profilach facebookowych,  moim Run The World i Bartka WarszawskiBiegacz.plWieczorynka z blogerami jest poniekąd naszą pierwszą wspólną akcją blogerską i, tu mogę napisać w sekrecie, jednocześnie wstępem do kolejnych, większych wspólnych działań. O wszystkim dowiecie się w swoim, późniejszym czasie, póki co serdecznie zapraszamy już w najbliższy  poniedziałek o 21.00 na Facebooka do oglądania, słuchania, a co najważniejsze rozmawiania z nami.

Wieczorynka z blogerami według naszych wyobrażeń ma mieć charakter luźnych rozmów na tematy stricte i około biegowe. Chcielibyśmy by powstał z tego cykl spotkań: o stałej porze, w każdy poniedziałek. W domowym zaciszu, po pracy, treningach, zawodach, bez makijażu, w trakcie rozciągania, podczas kolacji… niezależnie co dzień przyniesie, widzimy się w poniedziałek o 21.00 na fejsie! Będziemy poruszać tematy bieżące ze świata biegowego, opowiadać o naszych treningach i planach, odpowiadać na pytania, przedstawiać co ciekawsze maile, czy poruszać konkretne zagadnienia i dedykować im całe odcinki. Jak to wszystko wyjdzie na żywo? Przekonamy się już w najbliższy poniedziałek.

Wiele zależy od Was, stąd liczymy bardzo na Waszą obecność, luz i kreatywność! Wiadomo… jak nie będziecie chcieli słuchać o Bartka przygotowaniach do WFL World Run, szybciutko zmienimy temat.  Postaram się bardzo. Będzie to też czas dla tych, którzy chcieliby zadać pytanie, na żywo szybciej odpowiemy niż mailowo. Zapewniam.

Z naszej strony możemy obiecać, że będzie ciekawie i nieszablonowo i szczerze – sami już nie możemy się doczekać!

Ufff skończyłam, Bartek w tym czasie napisał już ze 3 wpisy… no tak o naszej twórczości też na pewno trochę opowiemy, a tymczasem ja uciekam spać, jutro czeka mnie start na 10 km.

Do zobaczenia!

 

Share: